Приложение Невеста.info
Общайся с невестами, находи свадебных профи.
Скачать
Вход / Регистрация или
Максимальный результат за минимальную сумму, или Как уложиться в небольшой бюджет и быть на высоте!!!
Оглавление блога
Посты vitushka
Лента Список

Всем привет! Меня зовут Виктория. Как тут принято начинать свой блог, я невеста, много-примного всего перечитала, хочу уложить мысли, может кому будит интересно и т.д. и т.п.
На самом деле у меня куча эмоций, идей и мыслей и хочется ими поделиться с теми, кто сам находится в подобной ситуации и поймет. Потому что я откровенно уже задолбала всех своих подруг, маму и конечно же жениха (не нравиться, когда пишут БМ).


Не буду писать о истории знакомства и предложения, кому интересно, напишу потом. Укажу только что мы вместе уже почти пять лет, из низ почти 3 года живем вместе. Так что по факту Мы уже муж и жена. Свадьба - это больше дань мне. Потому что я хочу быть невестой!


Не могу сказать, что я из тех девушек, которые в детстве одевала тюль на голову, я не собирала красивые картинки, не мечтала о сказочном принце, да и вообще, еще пол года назад не очень задумывалась о свадебных тонкостях и такие уже теперь родные слова как "рустик", "шебби-шик" и т.д. были для меня неизвестными.


Но, невестой конечно же быть хочу. Для меня свадьба - это красивые жених и невеста, фотограф, кольца и букет. Для моего будущего мужа (его, кстати зовут Дмитрий), свадьба - это прежде всего мероприятие с едой и застольем. Вот так ы получилось, что наши желание должны объединиться в полноценную свадьбу. ?


С одной стороны это хорошо, с другой - затратно. Оплачивать будим свадьбу себе полностью сами, нам уже не по 20 лет. Кредитов, долгов и т.п. тоже не будим делать и откладывать только на одну свадьбу годами, тоже не видим смысла. Вот и возник вопрос, как из минимально возможной суммы получить максимальный результат.
Вот именно этим я и буду в основном заниматься последующие пол года (свадьба намечается на начало июня 2015 года). Надеюсь у меня получиться)))☠️

Всім привіт!!!!!!!!


В даній темі хотілося б розказати про те, як я шукала свою весільну сукню, можливо цей досвід комусь допоможе.


Почну з того, що особисто для мене гарна весільна сукня була чи не найголовнішою умовою проведення весілля. Зараз я згадую про період її пошуків як про щось цікаве і захоплююче, але це не завжди було так. Вибір сукні став для мене одним з найважчих етапів при підготовці до весілля.


Починаючи пошуки, я абсолютно не знала чого хочу, який фасон мій, а який – ні, де які салони знаходяться, та що там казати – Я НІЧОГО НЕ ЗНАЛА ПРО ВЕСІЛЬНІ СУКНІ. Тому довелось робити розвідку боєм))) Бюджет був досить обмежений, а це ще більше ускладнювало завдання пошуку ідеальної сукні. Пішла я в деякі салони, поміряла декілька суконь. Зупинилась на тому, що мені впринципі ідуть більшість існуючих фасонів. Тут я розгубилась ще більше, бо пошук ніяк не звузився, а я як і раніше не знала чого ж хочу.Живемо ми в невеликому місті (Черкаси), тому салонів більш-менш пристойних у нас не так багато, їх я обходила досить швидко, протягом декількох тижнів (я робила великі перерви між походами). Багато чого подобалось, ще більше не подобалось, але сукні так і не було. Вся ця ситуація вже починала нервувати. І хоча до весілля було ще довго, хотілося швидше купити сукню і заспокоїтись, тим більше курс долара стрімко йшов в гору, а відкладена сума на сукню не збільшувалась. Я вже потрошку починала доводити до сказу подруг, коханого, маму. При кожній примірці я чекала того самого почуття, про яке пишуть дівчата, коли вони вдягли «свою» сукню, у мене таких почуттів не виникало.


Я зупинилась на кількох варіантах весільної сукні і всі вони були чудові, але постійно мучили питання – а що якщо я пізніше побачу кращу «свою», а що якщо я знайду дешевшу, а що якщо моєму коханому не сподобається, а якщо…, а якщо… а якщо…
Коли закінчились салони в нашому місті, я вирішила, що варто спробувати поїхати в Київ, там і салонів більше і вибір ширший. Добре що їхати нам недалеко – 3 години маршруткою.
Я не помилилась – вибір в київських салонах дійсно радував в порівнянні з місцевими. Якщо в більшості місцевих салонів були однаковісінькі сукні з різним візерунком мережива, то тут дійсно різні моделі, різні виробники. Що здивувало, так це ціни. Вартість суконь в київських салонах була не те що не вищою, а навіть іноді меншою (на цьому етапі я вже почала зустрічати такі ж самі сукні, тому і могла порівняти ціни).


Окрема тема – працівники в салонах. Тепер я розумію дівчат, в яких є можливість поїхати за кордон і купити там сукню. Тут справа не стільки в престижності, скільки в комфортності. І в нас і в Києві є чудові салони з чудовими працівниками, до яких хочеться повернутись. Настільки вони заряджають позитивом, намагаються допомогти і підтримати. Але ж більшість… Купівля весільної сукні – це не просто покупка. Фраза «ВЕСІЛЬНА СУКНЯ – ЦЕ СУКНЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ» актуальна для мене. Тому хотілось, щоб людина, яка тобі її продавала, була позитивною. Але досить часто доводилось зустрічатись з хамством, безтактністю. Були такі продавці, які навіть не хотіли показувати щось, вони чули що до весілля більше як пів року, ну і робили висновок, що я купувати нічого не буду, а так ходжу розглядаю тільки. Зустрічались такі, які шнуровку не хотіли зав’язувати бо «розтягуються петлі, я краще так потримаю», ну і були дамочки, які питали чого це ти заміж зібралась – що вагітна? Але це ніщо в порівнянні з продавцями, які хочуть тобі продати що-небудь аби продати. Ну хоч щось, ну хоч «браслетик,… а як же це ви без мітенок будите – так не можна обов’язково треба купить, і ще кольє обов’язково візьміть у нас». Від таких ледве тікаєш – вони і телефон твій беруть і скидки пропонують – як п’явки просто. І найгірше, що може в цих місцях і були якісь гарні варіанти, але таке відношення просто відбиває будь-яке бажання мати з ними справу.


Зрештою я знайшла свою сукню в одному з київських салонів, що правда вони мені її не продали, а запропонували лише в оренду без можливості підігнати хоч трошки під себе, тому довелось замовляти в США (виявилось це не набагато дорожче ніж купити на місці), але я дуже вдячна салону за надану можливість і будь-кому пораджу звертатись до них – дівчата там просто супер.


Не маючи на меті когось рекламувати, хотілося б коротко охарактеризувати асортимент салонів, можливо комусь це буде цікаво і корисно.?


Для себе я визначила чотири фасони суконь, які мені личили і подобалися однаково.
Сукня «принцеса». Цей фасон представлений практично в усіх салонах. Воно і не дивно – він є традиційним для наречених.
В Черкасах подібні сукні я придивилась собі в салонах Vanille, Марі і Love is. В салоні Дует, була одна сукня цього фасону Оксани Мухи. По-моєму, вона була єдиною цього дизайнера на той момент, але салон є в списку офіційних партнерів.
В Києві чимало подібних суконь представлений в салоні «Гранд Ажур».

Дещо подібний до нього за асортиментом салон ARIAMO, тому можливо варто провести порівняння цін на моделі, які зацікавили.

Легкі фатинові сукні з мереживом - в шоу-румі Mery&B та ИНЕССА (тут поруч з вітчизняними виробниками представлені відомі європейські та американські марки).

А також салон "Мадейра" – дуже зручно, що представництва цього салону є не лише в Києві, а й в інших містах України.

В салоні Novias представлені сукні з останніх колекцій від таких брендів як Vera Wang, Zuhair Murad, Berta Bridal.
На жаль, це не для мого бюджету, але орієнтуватись на світова тенденції ніхто ж не забороняє :)

Цікаво було побачити сукні в класичному стилі а-ля Кейт Мідлтон та Грейс Келлі («Royal Bridal» "LoveStory")

Наступний фасон який я розглядала – це фасон зі спідницею годе. В Черкасах подібні я міряла в салонах Vanille та Марьяж.
В Києві надзвичайно багаті подібними сукнями колекції салону "Вельон". В профілі цього салону я провела чимала часу, розглядаючи сукні :)


Дещо подібними, проте більш сміливими є сукні «РУСАЛКА» - екстравагантні та заворожуючі, з шлейфами та без, вони ніколи не залишать свою власницю без уваги.
Зізнаюсь чесно, в Черкасах я жодної подібної не міряла, а от в Києві зустріла і чимало.
Надзвичайно широкий вибір таких суконь представлений в відомому салоні Slanovskiy, інтеренет магазині "Wedding" та весільному бутіку Happy & Bridal, де є багато суконь подібного крою від європейських та американських брендів уже згадуваних вище Pronovias. Mori Lee а також від Amanda Wyatt, Maggie Sottero, Ilana L, Veromia, Mon Cheri, Bonny Bridal.


Як варіант для себе я розглядала прямі сукні.
З відкритим верхом в Черкасах я запам’ятала тільки одну, яку я дивилась в салоні Love is. Ціла лінія таких суконь представлена в колекції салону THEDRESS у Києві.З закритим верхом – в салоні Sukni. Великим плюсом саме цього салону є те, що у них є величезна колекція прямих суконь для повненьких наречених – такі пропозиції особисто я зустрічала не часто.


З цієї серії особливе захоплення викликають сукні з фатину без кринолінів. Легкі, повітряні. Ідеальний варіант для святкування на природі, для вінтажного, рустікального весілля, весілля в стилі прованс. Багато крутих моделей є в салонах – БутічОК, Veta-Ukraine. Із салонів де продають брендові сукні – найбільше вибір сподобався в Slanovskiy.

Оскільки весілля хотілося якогось незвичного – як варіант розглядала і кольорові сукні. Неймовірно шикарно виглядають наречені в сукнях пудових відтінків – рожевих, персикових, блакитних. В Черкасах на той момент я таких не зустрічала. Звісно, одними з перших кольорових суконь згадуються сукні неймовірної Віри Вонг, яка присвятила кольоровим сукням не одну колекцію. Деякі сукні з цих колекцій були в салоні Novias luxury bridal store


Незважаючи на те, що кольорові сукні досить популярні за кордоном, в наших салонах, навіть в Київських, вони зустрічаються рідко. Всього одна-дві моделі є в салонах Одрі, Кружево (офіційний салон найвідомішого українського весільного дизайнера – Оксани Мухи), Mery&B і «Like Queen»
Порадувало, що в Києві є салони, де можна купить або замовить сукню з вишивкою. Причому вишивку можуть виконати як нитками так і бісером, може бути або ручна або машинна вишивки. Пам’ятаю кілька років тому, коли весілля в національному стилі тільки набирали обертів, сукня з вишивкою була досить великою проблемою. А у нас в місті, наприклад, я так жодну і не зустріла. І хоча для себе я цей варіант не розглядала – було цікаво подивитись як вживу виглядають подібні шедеври.


Мені, як нареченій, окрім сукні потрібна була ще і білизна. Тому відвідування спеціалізованих магазинів стало обов’язковим елементом програми по підготовці до весілля?. Пеньюари білизна, панчохи і багато іншого можна знайти в салонах Djetelina Lingerie та ІнтимКод.

Вивчивши і пройшовши безліч салонів можу дати кілька порад?.
По-перше[/i], скільки не дивись і не читай різноманітну інфу в інтернеті, це ніколи не замінить особистого походу і примірок. Тільки подивившись на якість, фасон сукні можна дійсно оцінити її. Я знаю, що є наречені, які замовляють сукні і дуже задоволені вибором. Але я не з їх числа. Мені потрібно все вимірять, подивитись. Єдине, я б не радила одночасно приміряти багато суконь. 3-4 – оптимально. Далі, як з парфумами, чим більше дивишся, тим більше вони здаються однаковими.
По-друге, те саме «відчуття», про яке всі так говорять, може і не прийти, або прийти пізніше. Тому не варто відмовлятися від того, що дійсно подобається, бо ще чогось не відчула, але при цьому сама ще не знаю чого саме. Особисто я обрала свою сукню з-поміж інших тому, що вона найбільше сподобалась коханому, а саме для нього я так і старалась. І любов до неї прийшла поступово, і лише в день весілля я відчула, що вона «та сама», що тільки вона мені було потрібна. Тому якщо сумніваєтесь – довіртесь найближчим людям, вони не підведуть точно.
По-третє, я б порадила не боятися «дорогих» салонів. Розумію, що в багатьох обмежений бюджет, але хоча б подивитися можна. Не потрібно перейматись, як то часто було зі мною, що ж подумають продавці, якщо ти не купиш, якщо не прийдеш в шикарній норковій шубі і т.д. Для продавців будь-яка наречена, яка зайшла – потенційний клієнт. Тому, якщо до вас якось не так поставляться – то їхні проблеми. Особисто знаю дівчат, які так закохувались в якусь сукню, що ладні навіть відмовитись від певних елементів весілля, аби тільки вдягти омріяне вбрання. На одній з примірок моя подружка жартувала – «мінус десять чоловік із списку запрошених – і сукня мрії твоя!». І вона була права. Якщо сукня здатна зробити наречену щасливою, не потрібно собі в ній відмовляти. Досить часто я стикалася з тим, що в таких салонах сукні є як надзвичайно дорогі, так і за помірну ціну. Окрім того, більшість салонів пропонують послугу прокату. А ще вони іноді проводять розпродажі попередніх колекцій, коли можна вхопити шикарну сукню за ціною дешевшої. А в деяких можна здійснювати оплату частинами. Основне тут – не боятися і не лінуватися – ходити, цікавитись. В цьому разі сукня мрії обов’язково знайдеться))

Девочки, в преддверии самого главного христианского праздника предлагаю в общей теме делиться своими мыслями и идеями.
Как вы отмечаете этот праздник? Ходите ли в церковь всей семьёй? Когда идёте туда? Как потом празднуете? Возможно, у вас уже сложились какие-то семейные традиции?
Что готовите к празднику? Если есть какие-то нестандартные идеи блюд, все будут благодарны, если их озвучите. Хочется чего-то необычного.
Давайте делится рецептами и фоточками полученных куличей, яичек и всего остального)))

Приложение Невеста.info
Общайтесь с единомышленниками по подготовке к свадьбе. Находите свадебных профи.

 
Загрузка...
Если вы удалите пост, восстановить его будет невозможно
Отмена
Свяжитесь с фирмой Сообщение невесте
Пожалуйста, скажите, что нашли информацию на Невеста.info
Вы не можете написать сообщение себе
Нажимая "Отправить" вы соглашаетесь с правилами сайта
Нажимая "Отправить" вы соглашаетесь с правилами сайта
Невеста.info — всё для подготовки к свадьбе