Онлайн: 145 невест, 8 фирм

Підготовка до весілля.

Підготовка в повному розгарі.
- Сьогодні замовила нарещі плаття. Хоч і дуже дороге, за те варте уваги. Обїздила більше 10тка весільних салонів, а реально щоб щось вибрати - не могла. Коли вибрала плаття, і вже хотіла його купувати, рішила ще один день присвятити цьому, і поїхала в інше місто, обійшла всі салони, але так і не могла переконатись в тому, що саме це моє плаття яке мені мподобалось раніше. Вже коли мали їхати до дому, вирішили забігти ще в один весільний салон. І там... Я потерялася, і забила где потерялася:-)) Одне дуже дороге плаття мене захопило. Я поміряла, і це саме те, що я хочу. Це було 3 дні тому. Сьогодні поїхала і замовила таке, не можу дочекатися того дня, коли його вдіну.
- Майбутній чоловік чекав мене під магазином(правда не одним) вже 3 дні. Як привезе мене і маму в магазини, потім в інший, і так цілий день, а сам бідний в машині сидить чекає.
- Фотограф вияснилось однокласник мого батька, коли вони ще в школу разом ходили. Він художник, творча людина, сподобалась його робота, от і зустрілись з ним і домовились про весільне фото, тощо....
- Штани в женіха чорного коляру з червоними пасмами. Піджак червоний, камезелька також, лише різних відтінків. Шиє під замовлення в одному салоні.
- Розраховуємо на 150 людей + діти. Розсаджувати будем їх За окремі столи по 4,6,8,10,12... чоловік. Кожен запрошений гість буде мати своє місце позначене біркою на столі з імям запрошеного. Садити людей буде по віку, класу людей, друзів, тощо...
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №1 Мне нравится
А в каком ресторане вы отмечали?
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №2 Мне нравится
Флористическая мастерская Favor's flowers предлагает услуги по созданию свадебного букета Вашей мечты! Рады также предложить Вам оформление банкетного зала или загородной площадки для проведения свадебного торжества! Для Вашей свадьбы мы подберем изысканный декор и флористику в актуальных трендах 2016 года.

Разместить рекламу
Невеста в разделе Фотоидей — 552101 фото
 
Новое сообщение
Белый в разделе Фотоидей — 696354 фото

Загрузка...
Ещё
Блог
Рекламное объявление в самых популярных разделах форума на Невеста.info

Преимущества услуги рекламное объявление:

  • Нативная реклама в самом читаемом разделе Форум
  • Возможность рассказать невестам о вашей акции или услуге
  • Возможность показывать объявление невестам конкретного города
  • Создание и показы рекламного объявления — бесплатные
  • Оплачиваются только переходы с объявления в ваш профиль согласно установленной ставке за клик в каталоге

При возникновении вопросов, напишите нам по адресу admin@nevesta.info

Свяжитесь с фирмой Сообщение невесте
Телефон:
Нажимая "Отправить" вы соглашаетесь с правилами сайта
Нажимая "Отправить" вы соглашаетесь с правилами сайта
Невеста.info — всё для подготовки к свадьбе