Конкурс отчётов 2017
Принять участие

Automn wine wedding

Привіт!Привіт!Привіт!
Почну з основого,я поки що не наречена , ВЖЕ НАРЕЧЕНА, але щоб вас не дивувало, що я роблю на цьому сайті, то про все по порядку. Мене звати Свєта, мені 24 зовсім скоро 25 і я незаміжня. Моя мама вийшла заміж в 19, старша сестра вийшла заміж в 19, я думаю, що ви розумієте, коли мені перевалило за..., всі подумали: "Ну нічого, зате розумна" :-D
Свою долю я все ж зустріла! Мого майбутнього чоловіка (МЧ) звати Діма, йому 29, ми разом вже трохи більше року. Останнім часом розмови все частіше стали заходити про весілля, а от пропозиції я ще не дочекалася і нагадую собі Почекуна з демотиваторів. Це все при тому, що весілля ми домовилися робити у вересні, на нашу 1,5 річницю. Мій МЧ свято вірить, що просто неймовірне весілля можна організувати і за місяць, саме цим він пояснює, чому я ще досі не отримала свою обручку. Я більш практичніша, переживши статус старшої дружки минулого року, а до цього ще і весілля сестри, розумію, що mission: impossible в сезон, особливо працюючи в моєму режимі. Я вирішила придивитися собі більшість підрядників вже зараз, щоб коли я нарешті дочекаюсь цього "Ти вийдеш за мене?", в мене вже був в голові певний план дій і я вивалила його на Діму. Так як ще нічого з підготовки не зроблено, поділюсь з вами тим, як я бачу наше весілля, де першим пунктом буде "очікування", а другим- "реальність". Ех, розумію, що вони можуть досить відрязнятися. :modest: Зате блог допоможе мені хоча б структурувати свої думки.

Навігація:
Знайомство з нами або наше знайомство
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/#2

Пропозиція, яку я так чекала
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page2/#35
Концепція весілля- маленькі бажаннячка
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page2/#24
Солом'янський РАЦС-заява подана
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page3/#46
«Маленьке велике весілля»- вінчання та розпис в РАЦС: як це мало бути і як це буде тепер.
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page3/#56
Пост про наше місце для «великого весілля»
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page3/#59
Dream team зібрана за 2 дні!
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page4/#65
Радісні весільні дрібнички!
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page4/#72
Приємні дрібнички. Частина 2.
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page6/#110
Обручки куплені
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page6/#101
Ми купили костюм нареченому!
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page7/#122
Образ на вінчання і розпис
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page8/#142
Подарунки на аукціон
https://www.nevesta.info/forum687/not-a-bride-yet-or-how-not-to-turn-into-bridget-jones-topic140854/page8/#148
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №1 Мне нравится 4
Знайомство з нами і наше знайомство

Пару років тому, коли я ще працювала в сфері туризму, моя колега по роботі попросила перевірити, чи її бойфренд видалив свій аккаунт на одному з сайтів знайомств. Ну, щоб не палитися самій.:cool: Шпіонська місія почалася з того, що я теж з'явилася на цьому сайті і мала швидко виконати своє шпигунське завдання. Але я і компьютери/телефони/аудіо-відео техніка несумісні, телевізор і той починає "сніжити", коли я наближаюся, а годинник, куплений в Швейцарії, перестав тікати через півроку. Поки я шукала там її заморського принца, мені почали надходити пристойні і не дуже повідомлення. Перекидуючи всіх цих "залицяльників" в ігнор, я наштовхнулася на адекватне повідомлення мого МЧ. Ось так я і вибралася з ним на першу зустріч. Напередодні так розпереживалася 3 рази перевдягнулася і 5 разів думала все відмінити , але не вигадала адекватної відмазки.:jokingly: Я не переживала, що він буде серійний ман'як, злочинець або вбивця, я боялася тільки, що мені не сподобається він сам і його взуття. Є в мене такий пунктик. Я дуже критично дивлюся на все ( в тому числі і на себе), тому мій внутрішній перфекціоніст весь вечір шукав, до чого б придратися, але так і не знайшов. Це була хороша зустріч, ми гуляли, допоки не заблукали десь посеред Києва, жартували і я точно знала, що куди він дінеться, точно покличе мене на наступне побачення. Як потім з'ясувалося, в нас з ним навіть є спільна знайома ( і це при чому Діма сам з Кривого Рогу, а я з Козельця Чернігівської області), і це моя подружка, з якою я сиділа в школі за однією партою, а він сходив на пару побачень. Земля кругла:love:
Ми разом 1 рік і 3 місяці, ми об'їздили майже всю Україну, а разом і окремо півсвіту. Мій програміст не може всидіти на місці і тому ми ніколи самі не знаємо, де опинимося на наступні вихідні.

Мій МЧ досить закрита людина, класичний представник інтровертів, я часто сміюся, що він видав увесь свій комунікативний запал під час наших перших двох зустрічей. Не зважаючи на це, він дуже щирий і такий ніжнюська:kissing:
. Зараз ми збираємося в Ісландію на мій день народження. На фільм про цю країну ми ходили на нашу другу зустріч, після якої нам вже все стало зрозуміло. Я намагаюся себе налаштувати і не засмучуватися, якщо пропозиція буде не там. Сказав Діма літом, значить літом. Може, згадає про мою дитячу мрію з великою повітряною кулею!:angel:
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №2 Мне нравится
Світланко, я тебе перша вітаю із створенням свого блогу тут :-) Ти так цікаво розповідаєш, я впевнена, що твоїм блогом будуть зачитуватися багато наречених, коли прийде час :thumbs_up:
Ви дуже приємна пара, історія цікава, я вірю, що випадковості не випадкові)) А те, що ви обоє так любите подорожувати - це просто чудово, обов"язково обіграйте це, коли будете планувати весілля!:-)
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №3 Мне нравится
Света, привет и добро пожаловать:cap:
Цитата пользователя Света Шостак:

Моя мама вийшла заміж в 19, старша сестра вийшла заміж в 19, я думаю, що ви розумієте, коли мені перевалило за..., всі подумали: "Ну нічого, зате розумна"

:-D:-D:-D
Ты так пишешь интересно и задорно.
Вы пара такая классная.
Очень по доброму завидую вашим путешествиям. И это всего-то за годик с небольшим:shock:
А история знакомства - это никак иначе как судьба:love:
Есть какие-то уже задумки, мечтания, мысли, образы?
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №4 Мне нравится
Ответ пользователю julia_jasmin на сообщение
Привет, Юлечка) спасибо за такие слова, очень приятно) Задумок много, доберусь до ноута, то расскажу все по порядку.
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №5 Мне нравится
Ответ пользователю Наташа Микитенко на сообщение
Дякую, Натуль) так приємно, коли на сайті є така підтримка) В мене вже є трошки новин, ось-ось всім поділюся з вами)
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №6 Мне нравится
І знову всім привіт!:girlcurtsey:
Тааааакс, в нас, здається, є прогрес))) Діма все розпитував мене за розмір пальчика, придивлявся на нього задумливо по 10 хвилин :secret: і я вирішила піти з подружками і поміряти якусь обручку для того, щоб орієнтуватися, що налізе на пальчик. Пішла дізнатися розмір….і неочікувано вибрала собі обручку на заручини. Ех, а так хотілося сюрприз. Я стільки всього переміряла, бідний мій МЧ буде, коли ми підемо вибирати обручки на весілля. В КЮЗі на Саксаганського була дуже мила жінка на другому поверсі (там де відділ з діамантиками) і я переміряла ледь не весь асортимент. Спершу я думала, що тільки біле золото, бо я так хочу і нічого іншого дивитися не буду. Щасливі люди, яким воно пасує. На моїй засмаглій руці ця краса має вигляд алюмінію.:cry: Тому я взяла себе в руки і перейшла на жовте і червоне золото. Більш за все мені сподобалося ось це – гранат і маленькі діамантики.

Чесно, думала, що мені байдуже на ціну, це ж раз в житті таке свято. Я думала про ці 18 тисяч тиждень і вирішила, що це перебор, що ще стільки всього треба….і взагалі, ремонт в квартирі ніяк не зробимо…і в Аргентину хочеться і т.д. Тому пішла ще в «Золотий вік» в себе на Осокорках і приглянула собі зовсім інше, з сапфірчиком і діамантиками у вигляді сердечка, миле таке, моє, на ручі майже не відчувається ( я то прикрас майже не ношу, тому кажу вам свою субєктивну думку).

Тепер залишилося тільки чекати…
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №7 Мне нравится 1
Цитата пользователя Света Шостак:

Ех, а так хотілося сюрприз. Я стільки всього переміряла, бідний мій МЧ буде, коли ми підемо вибирати обручки на весілля.

:-D:-D


А вообще - так необычно что ты смотрела с тёмными камушками.
Но круто.
И да, 18 тыс за колечко перебор сильно.
А это второе сколько?
Ты любимому его показала?
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №8 Мне нравится
Ответ пользователю julia_jasmin на сообщение
За ціною воно вдвічі дешевше, але подобається мені не менше. Я відразу вирішила, що мені не важливо, якого кольору камінці) Пам'ятаю, коли подружці її тоді ще хлопець робив пропозицію з обручкою з сапфіром, то я теж подумала, що темне. А тепер самій таке захотілося :-) ;-) :-)
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №9 Мне нравится
Привет! какое красивое колечко ты выбрала! я прям влюбилась в него! теперь тоже такое хочу!
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №10 Мне нравится
Ответ пользователю Света Шостак на сообщение
Первое красивое, правда...
Но знаешь, лучше меньше заплатить за помолвочное и не экономить на обручальных.
А кольцо за 18 тысяч пусть милый на годовщину подарит, почему бы нет :pardon:
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №11 Мне нравится
Ответ пользователю Анастасия Ужанова на сообщение
И на пальчике тоже так мило, как получу, то сброшу фотографии)
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №12 Мне нравится
Ответ пользователю Алена Ратнер на сообщение
Я йому сказала, що на народження дитини, хоча можна і на першу річницю ;-) Я теж думаю, що краще ми тоді обручки купимо не економлячи)))
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №13 Мне нравится
Цитата пользователя Света Шостак:

Я йому сказала, що на народження дитини, хоча можна і на першу річницю Я теж думаю, що краще ми тоді обручки купимо не економлячи)))

Раджу обручки купляти в золотому віці. Мені там наречений купив на заручини, а потім ми придбали там обручки і з усіма знижками, нам вийшла дуже смішна ціна. Якість вище за ціну!
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №14 Мне нравится
Ответ пользователю Света Шостак на сообщение
Привіт, Свєта! Я, Віка))) Рада бачити тут ще одну київську наречену (майже наречену :jokingly: ).
Цитата пользователя Света Шостак:

Моя мама вийшла заміж в 19, старша сестра вийшла заміж в 19, я думаю, що ви розумієте, коли мені перевалило за..., всі подумали: "Ну нічого, зате розумна"

Чудово розумію. Сама була в такій ситуації. І вважаю, що нічого не втратила, не вийшовши заміж в 19-20. В тому віці я б не змогла повною мірою оцінити свого чоловіка)))

Обручки обидві гарні. Скажу так. Якщо в тебе нема дикого бажання купити саме ту обручку за 18 тис., то не й не треба. Якщо ж відчуваєш, що вона і тільки вона має бути на тобі, то тоді вже можна думати. Я одна з тих фанаток, що якщо вже річ сподобається, то хоч стріляй (так було з весільною сукнею, яку по всім міркам ми ну ніяк не могли собі дозволити), але таких речей не багато трапляється, тому можна жити. Як говорила моя подружка: мінус десять чоловік зі списку запрошених і можна купувати. :-D
Якщо ж все-таки пропозиція надійде вчасно, де плануєте святкувати весілля? В києві, чи десь в рідних місцях?
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №15 Мне нравится
Ответ пользователю vitushka на сообщение
Привіт, Вікуся) ;-)
Ні, я спокійно переживу відсутність саме тієї обручки, тому думаю, що сенсу особливо засмучуватися нема, хоча це я вже відійшла, а так я три ночі думала, варто чи ні...В мене вже теж трапилося оце БЕЗ ЦЬОГО НІЯК І ВСЕ ОДНО СКІЛЬКИ КОШТУЄ, але що це таке розкажу трошки пізніше. В мене сестра теж жартує, що якщо мені щось захочеться, то вона відфільтрує гостей :-) Про місце проведення і всі мої ідеї розкажу ввечері, як доберуся до ноута.
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №16 Мне нравится
Ответ пользователю Алена Ратнер на сообщение
Ми там і придивилися, колекції та асортимент там гарнющі)))
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №17 Мне нравится
Світланко, на рахунок обручки я нічого не скажу, тому що особисто для мене - це тільки білий камінчик, і не обов'язково діамант - хто як може, головне ж - це сама пропозиція. Я, наприклад, зовсім не чекала обручки, бо ми з Женьою почали жити разом і одразу так говорити про весілля, дітей, щось собі планувати, тому я навіть не думала, чи буде та обручка, а просто знала, що він мене хоче бачити своєю дружиною, говорить мені це, і цього вже досить. :modest:
Але я тобі от що хочу сказати, без образ, але мені здається, що ти занадто вже завзято підходиш до цього питання. Хіба не приємніше буде просто розслабитися і дочекатись своєї пропозиції, а не форсувати події. Зазвичай, від цього добра мало. Але це особисто моя думка, а тобі видніше;-) Можливо, я не зрозуміла чогось? Бо, як мені здалося, пропозиції ще не було, тільки натяки, а ти просто пішла вибирати обручку, правильно?
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №18 Мне нравится
Цитата пользователя Света Шостак:

а так я три ночі думала, варто чи ні..

Розумію)) Сама така.
Цитата пользователя Света Шостак:

В мене вже теж трапилося оце БЕЗ ЦЬОГО НІЯК І ВСЕ ОДНО СКІЛЬКИ КОШТУЄ

Я заінтригована. Чекаю вечірній пост))) :phil04:
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №19 Мне нравится
Ответ пользователю Наташа Микитенко на сообщение
Ех, якщо я не форсуватиму події і не придивлятимуся що мені хоча б до душі, то нам доведеться взагалі переносити все на наступний травень, чого ні я, ні мій МЧ не хоче. Бо ми вирішили, що хочемо це весілля цієї осені. Просто Діма впевнений, що все можна організувати за місяць)
Як я і писала в самому початку блогу, пропозиції ще не було, але ми постійно обговорюємо весілля і щось плануємо. Останній раз вибирати обручку мене повів Діма і ходила я з ним, тому надіюсь, що події я не форсую)
Ответить Ответить Цитировать Пожаловаться №20 Мне нравится
Специальное предложение для весенних свадеб - при заказе декора вашей свадьбы"под ключ" - оформление президиума и букет невесты в подарок!

Разместить рекламу
Белый в разделе Фотоидей — 743359 фото
 
Новое сообщение
Невеста в разделе Фотоидей — 591844 фото

Загрузка...
Ещё
Ещё
Ещё
Ещё
Ещё
Рекламное объявление в самых популярных разделах форума на Невеста.info

Преимущества услуги рекламное объявление:

  • Нативная реклама в самом читаемом разделе Форум
  • Возможность рассказать невестам о вашей акции или услуге
  • Возможность показывать объявление невестам конкретного города
  • Создание и показы рекламного объявления — бесплатные
  • Оплачиваются только переходы с объявления в ваш профиль согласно установленной ставке за клик в каталоге

При возникновении вопросов, напишите нам по адресу admin@nevesta.info

Свяжитесь с фирмой Сообщение невесте
Пожалуйста, скажите, что нашли информацию на Невеста.info
Нажимая "Отправить" вы соглашаетесь с правилами сайта
Нажимая "Отправить" вы соглашаетесь с правилами сайта
Невеста.info — всё для подготовки к свадьбе